Denizli Sms Hurda Geri Kazanım;
 
Günümüzde geri dönüşümü mümkün olan kullanım alanındaki ömrünü doldurmuş ürünlerin yeniden kazanımını sağlaya bilmek için toplanması ve ilgili kullanım alanlarında yeniden faaliyet göstermesi için tekrardan üretilmesini sağlamaktadır. Halk arasında hurdacı ve yıkımcı olarak bilinen bu firma Denizli ilinde faaliyet göstermektedir.
 
 
Hurdacı denilince de herkesin aklına geldiği gibi demir, bakır, plastik gibi maddelerin kullanım süresi dolduktan sonra bu kişiler gelmektedir. Hurda maddelerin çeşitliliğine göre toplanması nakliyesi bu kişi veya firmalar tarafından yapılıp yeniden kazanılması için ilgili fabrikalara gönderilir ve doğal kaynaklarımızı daha fazla tüketmeden tekrardan bu maddeleri kullanmamızı sağlarlar.
 
 
Yıkımcı ise hurda ile bağlantılı olan bir iştir. Zaman aşımı süresi ile güçlerini kaybeden bina, fabrika vb. yapıların tecrübeli ve sertifikalı kişiler tarafından çevreye zarar vermeden güvenli bir şekilde yıkımının yapılması sağlanır. Bu yıkım sırasında aktif kullanım alanı kalmayan hurda ürünler ise geri dönüşümü sağlanması için yine bu firmalar tarafından toplanır ve yeniden kazanımı sağlanır.
 
 
Smshurda bu iki alanda denizli ilinde sertifikalı ve bol referanslı bir firmadır. Hurdacı ve Yıkımcı işleri yanı sıra Kalorifer Kazanı Sökümü işlerini de titiz bir şekilde yapmaktadır. Gerek Kalorifer Kazanı Sökümü ve Söküm sonrası nakliyesini başka bir yapıya yapıp yeniden montajını sağlarken kullanım alanı dolmuş ise hurda olarak alıp geri dönüşümünü sağlamaktadır.